Novinky

Reakce na pomlouvačná videa

18.9.2018

Dne 7. 9. 2018 a následně dne 13. 9. 2018 bylo na internetovém kanále YouTube umístěno pomlouvačné video ve kterém si jedna z našich zákaznic stěžuje na dodávku nekvalitních betonových tvarovek z naší produkce. Jsme nuceni na toto video reagovat tímto prohlášením neboť informace, které jsou v obou videích použity, jsou hrubě zkreslené, nepravdivé, zavádějící a neodpovídají stavu věci neboť všechny betonové tvarovky, které byly dodány, jsou v souladu s normou ČSN EN 772-16.   Štípané betonové tvarovky obecně vynikají z hlediska vzhledu právě svojí reliéfností a nelze najít dvě stejné tvarovky. Zmiňovaná tvarovka KB 11-21 B je tvarovka koncová dělitelná a je určena na ukončení plotu. Tvarovka KB 13-21 B je tvarovka sloupová. Obě tyto tvarovky nejsou primárně určeny pro dodatečné osazování například stavitelných pantů. Při stavbě plotu z těchto i jiných tvarovek z našeho sortimentu se do spár mezi těmito tvarovkami vkládají plotové držáky, panty na vrata a panty na vrátka, na které se následně upevňují plotové výplně, vrata a vrátka. Všechny tyto montážní postupy jsou detailně popsány například v produktovém katalogu naší společností na stranách 311 až 313  a jsou současně dohledatelné i na našich webových stránkách.   Navzdory tvrzením uvedeným ve zmiňovaných videích tak můžeme s jistotou vyloučit, že by odkazované tvarovky byly vadné, kdy uváděná vada je vlastností uvedeného zboží a nevhodnost jeho užití v konkrétním případě uváděném autorkou videa je způsobeno volbou zboží, který se pro danou aplikaci vůbec nehodí a nesprávně zvoleným stavebním postupem. Naše společnost si zakládá na tom, že produkty, které dodáváme jsou vždy nejvyšší možné kvality a že každou přijatou reklamaci důkladně prošetřujeme a…

Dočasné omezení nabídky nosných překladů KB XC

29.5.2018

Dovolujeme si Vás upozornit na dočasné omezení nabídky nosných překladů KB XC.
V případě zájmu o objednání nosných překladů si prosím raději ověřte jejich dostupnost  e-mailem nebo na telefonním čísle +420 415 783 397, případně na některé z našich prodejen.

Děkujeme za pochopení.

 

Prodloužení věrnostních karet KB-BLOK

22.5.2018

Jste držitelem slevové karty KB-BLOK? Pak prosím věnujte pozornost následující důležité informaci.

Vzhledem k novému evropskému nařízení o ochraně osobních údajů GDPR bychom Vás rádi seznámili se zásadami ochrany osobních dat a požádali Vás o souhlas s uchováním Vašich osobních údajů v naší databázi. 

Pokud si již nepřejete, abychom Vaše osobní údaje uchovávali, musíme Vás upozornit, že věrnostní karty zákazníků, kteří nám neposkytnou souhlas, budou muset být dle nového zákona deaktivovány a tím přijdou o nasbírané věrnostní body a výhody držitele.

Abychom nebyli nuceni deaktivovat Vaši věrnostní kartu, čímž byste přišli i o nasbírané body, prosíme o vyplnění přiloženého formuláře, který je k dispozici i na našich prodejnách.

Formulář ke stažení

Zásady zpracování osobních údajů

Vyplněný formulář prosím buďto odevzdejte na některé z našich poboček, případně můžete poslat na email info@kb-blok.cz nebo poštou na adresu KB-BLOK systém, s.r.o.. Masarykova 635, 439 42 Postoloprty.

Všechny dotazy ohledně GDPR zodpovíme.

Děkujeme.

Otevírací doba stavebnin o květnových svátcích

18.4.2018

Upozorňujeme Vás, že v době státního svátku v úterý 1.5. bude na našich stavebninách zkrácena otevírací doba a 8.5. bude zavřeno.

Stavebniny Kadaň, Libochovice, Pacov, Zlonice, České Budějovice, Loděnice, Ústí nad Labem, Žatec, Praha-Kbely:

1.5.: 7:00 – 12:00

8.5.: zavřeno

Stavebniny Louny:

1.5.: 7:00 – 15:00

8.5.: zavřeno

Stavebniny Nýřany, Chlumec nad Cidlinou, Brno:

1.5.: zavřeno

8.5.: zavřeno

 

Děkujeme za pochopení.

Plotová stříška, palisáda nebo obkladová tvarovka za pouhou 1,-

1.4.2018

Nakupte tvarovky KB a jako dárek od nás získáte vybrané prvky pouze za 1,- za kus.

Ke každé paletě tvarovek KB (60 ks) získáte po 1,- 30 kusů plotových stříšek nebo palisád v barvách dle Vašeho výběru (přírodní, žlutá, bílá) nebo obkladových tvarovek v základních barvách.

Informujte se o akci u našich obchodních zástupců, na centrálních skladech a prodejních místech KB-BLOK.

Číst celé

Otevírací doba stavebnin o Velikonocích

6.3.2018

Přijďte si k nám nakoupit i během Velikonoc. Přejeme krásné svátky a těšíme se na Vaši návštěvu.

Stavebniny Louny:

30.3. (Velký pátek): 7:00 – 15:00

31.3. (Bílá sobota): 7:00 – 15:00

1.4. (Velikonoční neděle): zavřeno

2.4. (Velikonoční pondělí): zavřeno

Stavebniny Kadaň, Libochovice, Pacov, Zlonice, České Budějovice, Loděnice, Ústí nad Labem, Žatec:

30.3. (Velký pátek): 7:00 – 12:00

31.3. (Bílá sobota): 7:00 – 12:00

1.4. (Velikonoční neděle): zavřeno

2.4. (Velikonoční pondělí): zavřeno

Stavebniny Praha-Kbely, Nýřany, Chlumec nad Cidlinou, Brno:

 30.3. – 2.4. zavřeno

Koš na dřevo ve tvaru srdce - ideální dárek nejen k Valentýnu

5.2.2018

Pro blížící se svátek Sv. Valentýna jsme pro Vás připravili novinku v sortimentu kovaných výrobků. Potěšte své blízké originálním košem na dřevo ve tvaru srdce.

Originální ručně kovaný stojan na dřevo ve tvaru srdce je navržen tak, aby pojal velké množství dřeva a zároveň sloužil jako vkusná dekorace ke krbovým kamnům i grilům. Povrch výrobku je ošetřen žárovým zinkováním a nástřikem kovářskou černou (matnou) barvou, je tedy vhodný pro interiéry i venkovní použití. Na přání zákazníka lze výrobek opatřit patinou, která dodá výrobku úplně jiný rozměr.

Koš nabízíme ve dvou provedeních:

-        malý – 733 mm, cena 2.079,- bez DPH (2.515,60 vč. DPH)

-        velký – 1175 mm, cena 2.446,- bez DPH (2.959,70 vč. DPH)

Pro nejrychlejší z Vás bude součástí balení dřevo ve stojanu ZDARMA.

Více informací na našich prodejnách stavebnin nebo u našich obchodních zástupců.
Kompletní sortiment kovaných výrobků najdete zde.

Uzavření centrálního skladu Jistebník

12.1.2018

Dovolujeme si Vás upozornit, že ke dni 28.2.2018 bude ukončena činnost centrálního skladu s prodejem stavebnin v Jistebníku.

To však neznamená, že nebude možné v moravskoslezském regionu zakoupit sortiment společnosti KB-BLOK.

Pokud máte zájem o výrobky KB-BLOK, kontaktujte přímo obchodního zástupce, rád Vám sdělí, jakým způsobem a kde pořídit naše výrobky.

Ing. Václav Stareček Veronika Šišková
(Moravskoslezský kraj) (Olomoucký, Zlínský kraj a Jihomoravský kraj)
+420 739 043 440 +420 736 629 561
starecekv@kb-blok.cz siskovav@kb-blok.cz

Děkujeme za pochopení.