Přeskočit na navigaci


Hlavní strana  RSS


RSS

RSS kanál Vám nabízí aktuální informace, co je na webu KB - BLOK nového.

Technologie RSS umožňuje přihlásit se k odběru novinek z webu, který nabízí RSS kanál. Tento zdroj se většinou vyskytuje na stránkách, kde se často mění a přidává obsah.

Pokud některý webový server nabízí RSS kanály, obvykle na tuto skutečnost upozorňuje ikonkou odkazující přímo na URL (adresu) příslušného zdroje, který uživatel zadá do RSS čtečky. Čtečka pak pravidelně kontroluje toto URL a zobrazuje nové články či jiné odkazy.

Software určený k práci s RSS kanály se označuje jako RSS čtečka. Může se jednat o samostatný specializovaný software, funkci některého programu (např. Microsoft Office Outlook 2007) či o plugin do jiného programu. V moderních webových prohlížečích (Internet Explorer 7 a vyšší, Firefox 2, 3 a vyšší, Opera 9 a vyšší, aj.) je RSS funkce integrována a uživatelé mohou přidávat RSS kanály přímo z adresního řádku.

Pokud nechcete pro RSS kanály využívat internetový prohlížeč, můžete si na níže uvedeném odkazu stáhnout speciální program (RSS čtečku).

RSS čtečka ke stažení.

Jak se přihlásit k odběru RSS?

Pro přihlášení k odběru zpráv z našeho RSS kanálu stačí pouze kliknout na odkaz v levé části této stránky, a přihlásit se tak k odběru RSS kanálu z webu KB - BLOK.

Pro přihlášení k odběru RSS pomocí čtečky postupujte podle návodu k danému programu.


KB e-shop

On-line prodej produktů KB - BLOK. Nakupujte, kdykoli potřebujete.

Katalog barev

Prohlédněte si kompletní katalog barev KB - BLOK.

Katalog barevVýběr jazykové verze


Vyhledávání fulltextem
Vyhledávání v produktech

Přihlášení Registrace

Jdi na začátek dokumentu

Menu


Držitel certifikací
ČSN EN ISO 9001:2009 a 14001.

TOP CZECH QUALITY