Řidič/skladník Louny

8.2.2019

Pro prodejnu stavebnin v Lounech hledáme zaměstnance na pozici řidič/skladník. Plný úvazek, doba neurčitá, zkušební lhůta 3 měsíce. Nástup možný ihned.

Popis pozice:

- rozvoz zboží zákazníkům
- převoz zboží mezi prodejnami
- péče o svěřenou techniku
- výpomoc na skladu - péče o zboží, výdej a příjem zboží

Požadavky na zaměstnance:

- řidičský průkaz C
- průkaz na VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky vítány (není podmínkou)
- výpis z rejstříku trestů, max. 3 měsíce starý
- komunikativnost

Nabízíme:

- atraktivní pozici ve stabilní české společnosti
- příjemný kolektiv
- možnost získání průkazu na VZV, jeřábnické zkoušky
- závodní stravování

Jak se přihlásit do výběrového řízení:

Prostřednictvím webového portálu www.prace.cz nebo www.jobs.cz zašlete:
1) strukturovaný životopis, 2) své kontaktní údaje, 3) název pozice, o niž se ucházíte, 4) datum Vašeho možného nástupu.

Postoupíte-li do užšího výběru, obdržíte nejpozději do 3 týdnů pozvánku na pohovor. V opačném případě jsme upřednostnili jiné kandidáty.

Informace o pozici:

Společnost: KB - BLOK systém, s.r.o.

Adresa: Zeměšská 729, Louny

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Plat: 23 000-28 000 Kč / měsíc

Benefity: Závodní stravování

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

KB - BLOK systém, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Ing. Martina Svobodová
Masarykova 635, 43942 Postoloprty, Česká republika