Strojní zámečník

8.2.2019

Společnost KB-BLOK systém s.r.o. Postoloprty přijme uchazeče na pozici:

Požadujeme :

- časovou flexibilitu,

- manuální zručnost,

- řidičský průkaz skupiny B

- praxe na obdobné pozici,

- zodpovědnost.

Náplň práce :

- základní zámečnické práce (ruční a strojní obrábění, příp. tváření kovů)

- výroba, montáž, příp. opravy jednotlivých zámečnických prvků,

- svařování apod.

Nabízíme :

- práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí,

- odpovídající mzdové ohodnocení závislé na výsledcích práce bez nedosažitelných kritérií,

- pravidelnou výplatu mzdy,

- možnost nákupu firemních výrobků se zaměstnaneckou slevou,

- závodní stravování.

Způsob přihlášení do výběrového řízení:

Životopisy s uvedením kontaktních údajů a další potřebné dokumenty přijímáme prostřednictvím portálu www.prace.cz, případně www.jobs.cz.

Postoupíte-li do užšího výběru, obdržíte nejpozději do 6 týdnů pozvánku na pohovor. V opačném případě jsme upřednostnili jiné kandidáty.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Masarykova 635, 43942 Postoloprty, Česká republika
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Závodní stravování
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

KB - BLOK systém, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Ing. Lukáš Láznička
Masarykova 635, 43942 Postoloprty, Česká republika