Přeskočit na navigaci


Hlavní strana  O nás  O společnosti  Co je nového


Co je nového

Upgrade programu MSEW 3.0

15. 12. 2010 | Nový upgrade programu MSEW 3.0, nový soubor obsahuje překlad do ruského a polského jazyka, stáhněte si prosím soubor MSEW(3.0).exe, kterým nahradíte původní soubor, který se nachází ve složce .......Program Files/Adama

Soubor ke stažení

Mezinárodní konference Vyztužené opěrné stěny – Základy navrhování, použití a další vývoj, Praha 2010


14. 12. 2010 | Ve středu 8. prosince 2010 se v Kongresovém centru Masarykovy koleje v Praze konalo setkání předních tuzemských i zahraničních odborníků v geotechnickém oboru.

Zúčastnili se ho zejména zástupci projekčních, realizačních, investičních a obchodních společností, ostatní odborná a vědecká veřejnost. Konferenci pořádala společnost KB - BLOK systém, s.r.o. společně s dalšími partnery pod záštitou Českého vysokého učení technického v Praze, jejíž prorektor Doc. Ing. Josef Jettmar, CSc. účastníky přivítal a zahájil program jednání úvodním slovem.
Program jednání byl zaměřen zejména na principy působení konstrukcí vyztužených opěrných stěn, metody návrhu a posouzení, technologii výstavby a konstrukční možnosti vyztužených opěrných stěn. S úvodními přednáškami vystoupil Prof. Dov Leshchinsky z University of Delaware, USA a Prof. Ing. Ivan Vaníček, DrSc. z ČVUT v Praze. Oba hlavní řečníci velmi podrobně a srozumitelně vysvětlili principy působení, metody návrhu a numerické analýzy konstrukcí vyztužených opěrných stěn. V rámci konference byl mimo jiné představen stavební systém vyztužených opěrných stěn společnosti KB - BLOK systém, s.r.o., jeho technické vlastnosti, parametry, konstrukční možnosti a výpočetní software MSEW 3.0. Metodiku zkoušení vlastností stavebních systémů vyztužených opěrných stěn představil Doc. Ing. Jiří Kolísko, Ph.D z Kloknerova ústavu ČVUT v Praze, kde jsou zkoušky již několik let pravidelně prováděny.
O konferenci projevila odborná veřejnost neobyčejný zájem. S odstupem byla akce účastníky hodnocena jako velmi úspěšná, tématicky zajímavá a pro další praxi přínosná. Není vyloučeno, že akci podobného charakteru budeme pořádat opakovaně.

Sylabus přednášek hlavních řečníků je k dispozici ke stažení zde.

 

fbf

Významné ocenění systému opěrných zdí Gravity Stone a Geostone v Polsku

15. 10. 2010 | Účastnili jsme se III. ročníku soutěže „Lídři v oblasti infrastruktury“ za rok 2010 ve Varšavě v Polsku a naše společnost získala významné ocenění v kategorii „Produkt roku“, za ekonomické , bezpečné a estetické vyřešení lehkých opěrných zdí , umožňujících urychlení realizace investic v dopravě

diplom

Jsme spoluzakládajícím členem evropské asociace výrobců betonového zboží


16. 9. 2010 | KB-BLOK systém se stal spoluzakládajícím členem evropské asociace výrobců betonového zboží

KB-BLOK systém je spoluzakládajícím členem evropské asociace výrobců betonového zboží BLOCKMASTERS, European Concrete Product Association, EHZS se sídlem v České republice.

Rozšíření výroby o kované výrobky


8. 9. 2010 | Vážení zákazníci , rádi bychom Vás tímto informovali o rozšíření našeho výrobního sortimentu o kované výrobky, kované plotové výplně, kované brány a branky, kované mříže.

Kované výrobky jsou zajímavým  doplňkem  a dekorací interiérů a exteriérů, či nevšedním dárkem pro Vaše blízké. Kované svícny lze například využít jako doplňky do restaurací , domácností, zahradních pergol apod..

V sortimentu kovaných výrobků jsem nezapomněli ani na milovníky květin, pro které jsme připravili, designově líbivé a zároveň praktické držáky na květinové truhlíky , stojany na květníky a také závěsné systémy pro květníky.

Z ostatních kovaných doplňků vyrábíme stylové kované věšáky, poličky, krbové nářadí, sluneční hodiny apod.

Součástí naší nabídky je i individuální výroba kovaných výrobků na základě Vašich přání a představ.

Všechny tyto výrobky jsou povrchově ošetřeny černou kovářskou barvou.

Kované ploty, brány, branky či okenní mříže z naší dílny na Vás dýchnou kouzlem kvalitně odvedeného českého řemesla, které budou ozdobou exteriérů Vašich domů, ale současně ochranou Vašich domů. Naše výrobky jsou příslibem  neodolatelného vzhledu, který bude zdobit Váš příbytek po dlouhá léta. Naše ploty jsou známkou současného trendu ve stylovém kabátě a při jejich výrobě se řídíme starou českou pravdou „Zlaté české ručičky“.

Kované ploty, brány, branky či okenní  jsou žárově zinkovány a opatřeny černou kovářskou barvou, čímž se stávají výbornou investicí, která se Vám vrátí v podobě následné minimální údržby. Na přání zákazníka lze provést provedení s patinou a to v podobě zlaté, stříbrné, bronzové a zelené barvy nebo ponechat pouze v úpravě žárové zinkování.

Nabízíme Vám i možnost individuální výroby kovaného plotu, vjezdové brány, vchodové branky podle Vašich přání a představ, případně po konzultaci s architektem.

Firma KB-BLOK systém a její letité zkušenosti s výstavbou plotů, domů , apod.  Vám dává jistotu, že si pořizujete kvalitní produkt, který bude každý obdivovat.

Výrazné snížení cen tvarovek až o 50% oproti roku 2009

13. 7. 2010 | Výrazně jsme snížili ceny u vybraných tvarovek oproti roku 2009 a to až o 50%!

U některých vybraných tvarovek došlo v letošním roce k výraznému snížení ceny oproti roku 2009 a to až o 50%. Využijte těchto cen a nakupujte tvarovky v našich prodejnách a stavebninách. Při nakupování využijte dalších bonusových akcí spojených s využitím věrnostního programu naší společnosti. Za nakupování v našich prodejnách sbírejte body a vyměňte je potom za dákové poukazy. Kartu lze vyzvednout na každé naší prodejně.

Leták ke stažení zde.

Rádiové spoty ke stažení: spot 1, spot 2, spot 3 a spot 4.

Otevřena nová prodejna STAVEBNIN v Třeboni

8. 7. 2010 | Otevřeli jsme pro Vás další prodejnu stavebního materiálu, tentokrát v Třeboni.

Adresa prodejny je  Pražská II/884, 379 01 Třeboň, telefon 384 382 867. Otevírací doba je v pondělí až v pátek od 8.00 do 16.00 hod, v sobotu od 8.00 do 12. hod.

OTEVŘEN NOVÝ CENTRÁLNÍ SKLAD V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

7. 7. 2010 | Otevřeli jsme nový centrální regionální sklad s prodejem stavebnin v Českých Budějovicích.

Adresa areálu je Vodní 2095/15 A, České Budějovice (bývalá prodejna Palstavu)

tel.: 387 411 509. Otevírací doba Po-Pá 6.30 - 17.30 hod, So 7.00 - 12.00 hod.

Rádi Vás v naší prodejně uvítáme.

HSBC Grant


8. 6. 2010 | Byli jsme oceněni za nejlepší růstovou strategii naší společnosti!

13. dubna 2010 - byly oficiálně vyhlášeny výsledky prvního ročníku grantové soutěže HSBC GRANT NA PODPORU ZAHRANIČNÍHO OBCHODU. Jedná se o unikátní projekt soukromého sektoru, který je určen českým exportérům výrobků, služeb, inovací, výsledků výzkumu nebo patentů. Vítěz, společnost PROMA REHA z České Skalice, získal na realizaci svého exportního projektu 1 milion korun. Zvláštní cenu za nejlepší růstovou strategii získala stavební firma KB - BLOK systém z Postoloprt.

Naše společnost byla oceněna za nejlepší růstovou strategii. V rámci projektu jsme prezentovali strategii rozvoje zahraniční exportní aktivity s cílem prodeje právě nových forem, náhradních dílů a montážní techniky jako komplexního řešení pro zákazníky. Předmětem vývozu je i know-how výroby betonových stavebních materiálů. Na svůj rozvoj jsme díky projektu HSBC GRANT získali 100.000 Kč.

 

 

Nový výrobek Geogravity Stone BENT


7. 6. 2010 | Rozšířili jsme systém tvarovek pro opěrné zdi Gravity Stone.

Vyrábíme nový výrobek Geogravity Stone BENT, který jako jediný v řadě tvarovek systému opěrných zdí Gravity Stone, nemá rovnou štípanou hranu.

Nový software pro výpočet vyztužených opěrných zdí GEOSTONE a GRAVITY STONE

1. 2. 2010 | Naše společnost připravila pro projektanty software na výpočet vyztužených opěrných stěn.

Tento program slouží k návrhu nebo posouzení vyztužení opěrných stěn vyztužených geomřížemi s prvky GeoStone, Gravity Stone, GeoGarden Stone a GeoZIQZAQ na líci těchto stěn. Software obsahuje databázi geomříží používaných ve spojení s lícovými betonovými tvarovkami portfolia společnosti KB - BLOK systém, s.r.o. Databáze geomříží může být uživatelem rozšířena až na 100 různých typů. Umožňuje definovat geometrii stěny (výšku, hloubku založení, sklon terénu před i za stěnou, odklon líce stěny od svislice), lokální nebo pásové nebo plošné přitížení (nahodilé nebo stálé), parametry zemin atd.

Leták ke stažení zde.

KATALOG BAREV

1. 2. 2010 | Připravili jsme pro Vás nový a na trhu ojedinělý katalog barev našich výrobků. Přicházíme s novinkami v oblasti designu a návrhu barev obohacují Vaše stavby o nové dimenze možností.

… mícháme nové barvy na Vaši paletu. Vyžádejte si náš nový katalog barev u našich prodejců nebo v naší společnosti, vždyť svět barev je svět fantazie a paleta barev je nekonečná!

Katalog ke stažení zde.


KB e-shop

On-line prodej produktů KB - BLOK. Nakupujte, kdykoli potřebujete.

Katalog barev

Prohlédněte si kompletní katalog barev KB - BLOK.

Katalog barevVýběr jazykové verze


Vyhledávání fulltextem
Vyhledávání v produktech

Přihlášení Registrace

Jdi na začátek dokumentu

Menu


Držitel certifikací
ČSN EN ISO 9001:2009 a 14001.

TOP CZECH QUALITY