Přeskočit na navigaci


Hlavní strana  O nás  O společnosti  Co je nového


Co je nového

Informace o pracovní době našich prodejen během vánočních svátků a začátkem nového roku 2013

14. 12. 2012 | Vzhledem k tomu že se blíží Vánoce a čas inventur chceme Vám oznámit změny v pracovní době na našich prodejnách v Brně,Chlumci nad Cidlinou, Lounech, Libochovicích, Loděnici u Berouna, Plzeň-Nýřany, Žatci, Kadani, Jistebníku, Praze-Kbelích, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a v centrále Postoloprtech

dd

Provozní doba v centrále Postoloprtech od 1.prosince 2012

28. 11. 2012 | Vážení zákazníci, obchodní partneři,
chtěli bychom Vás upozornit na změnu provozní doby expedice a oddělení vyřizování objednávek v centrále Postoloprtech, která se od 1. prosince 2012 mění na:

Provozní doba expedice:
Po - Pá: 07.00-16:00 hod.
So : zavřeno

Oddělení vyřizování objednávek:
Po - Pá: 07.00-15.30 hod.

NOVINKA obkladové pásky KB-BLOK a kovaný lustr KB-BLOK

8. 8. 2012 | Máme pro Vás další novinky obkladové pásky KB-BLOK a kovaný lustr. Obkladové pásky je možné zakoupit POUZE v našich prodejnách stavebnin a v našich centrálních regionálních skladech v Praze-Kbelích, Plzni-Nýřanech, Českých Budějovicích, Lounech, Ústi nad Labem, Kadani, Loděnicích, Libochovicích, Třeboni, Žatci. Samozřejmě je možné obkladové pásky objednat i v našem e-shopu.

qdads

Detaily zde

 

d

Detaily zde

NOVÝ CENÍK

1. 8. 2012 | Vážení zákazníci, obchodní přátelé, máme pro Vás připravený nový ceník platný od 1.8.2012

rg

 

Ceník zde ke stažení

NOVINKA KB zahradní obrubníky výšky 250 mm

11. 7. 2012 | Novinka KB zahradní obrubníky výšky 250 mm a délky 500mm a 1000mm

rrr

 

detaily zde

Nová provozní doba expedice v centrále KB-BLOK Postoloprty

30. 4. 2012 | Od 2.5.2012 je prodloužena provozní doba expedice v centrále KB-BLOK Postoloprty v Po-Pá od 06.00 - 19.00 hod. v sobotu od 7.00 - 12.00 hod.

Nové tvarovky pro ztracené bednění

14. 3. 2012 | Do nové sezóny jsme připravily pro Vás nové tvarovky pro ztracené bednění KB ZB-15,20,30,40 EKO výšky 250mm.

Detaily naleznete zde

 

aa s xssdd

II. mezinárodní konference "Systémy vyztužených opěrných stěn - Praktické zkušenosti a případové studie"

2. 3. 2012 | Ve středu 29. února 2012 se v Kongresovém centru Masarykovy koleje ČVUT v Praze konalo setkání předních tuzemských i zahraničních odborníků v geotechnickém oboru v rámci již druhého ročníku mezinárodní konference Systémy vyztužených opěrných stěn, Praha 2012.

Program jednání byl zaměřen zejména na praktické zkušenosti s návrhem a výstavbou a dohledem nad výstavbou vyztužených opěrných stěn. Byly předvedeny principy působení konstrukcí vyztužených opěrných stěn podle EC 7, různé způsoby technologii výstavby a konstrukční možnosti vyztužených opěrných stěn. S úvodními vyzvanými přednáškami vystoupil Prof. Dov Leshchinsky z University of Delaware, USA a Prof. Ing. Ivan Vaníček, DrSc. z ČVUT v Praze. Oba hlavní řečníci velmi podrobně a srozumitelně vysvětlili principy působení, metody návrhu a numerické analýzy konstrukcí vyztužených opěrných stěn.

V rámci konference byly mimo jiné poprvé veřejně představeny nové certifikované stavební systémy pro výstavbu vyztužených opěrných stěn Geostone Wall System, které jsou konstrukčně tvořeny betonovými tvarovkami naší společnosti KB - BLOK systém, s.r.o. a geosyntetiky Secugrid.

Setkání bylo skutečně mezinárodní, zúčastnili se zástupci projekčních, realizačních, investičních a obchodních společností, ostatní odborná a vědecká veřejnost z České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska, Polska, Rumunska, Chorvatska, Srbska, Maďarska a Moldavie.

Detaily naleznete zde

Soudní spor se společností CS-BETON s.r.o. ukončen

13. 2. 2012 | S radostí oznamujeme, že byl ukončen spor ve věci žaloby o ochranu průmyslových práv z průmyslových vzorů a nekalé soutěže, který společnost KB-BLOK systém, s.r.o. vedla se společností CS-BETON s.r.o. Spor se podařilo ukončit soudním smírem schváleným usnesením Městského soudu v Praze, dle kterého se firma CS-BETON s.r.o. omluvila za své jednání. Těšíme se, že nadále povedeme konkureční boj postavený na zásadách Fair Play.

II. mezinárodní konference Systémy vyztužených opěrných stěn - Praktické zkušenosti a případové studie

1. 1. 2012 | Vážení přátelé a kolegové,
je nám potěšení pozvat Vás na II. mezinárodní konference na téma "Systémy vyztužených opěrných stěn - Praktické zkušenosti a případové studie", která se bude konat 29.2.2012 v Praze.

Pod záštitou Českého vysokého učení technického v Praze, Fakulty stavební, Katedry geotechniky. Hlavním tématem konference jsou nové poznatky v praktickém návrhu, normalizaci, zkoušení a certifikaci stavebních systémů vyztužených opěrných stěn . Čeká Vás setkaní s významnými odborníky v oboru vyztužených opěrných stěn a to jak domacími, tak i zahraničními v době, kdy i přes déle trvající ekonomické problémy se realizuje stále větší množství staveb.


Srdečně se těšíme na setkání s Vámi

eee

Pozvánka na II. mezinárodní konferenci Systémy vyztužených opěrných stěn 2012 ke stažení

 

 

e

Final Invitation to 2nd International Conference Retaining Segmental Wall Systems 2012


KB e-shop

On-line prodej produktů KB - BLOK. Nakupujte, kdykoli potřebujete.

Katalog barev

Prohlédněte si kompletní katalog barev KB - BLOK.

Katalog barevVýběr jazykové verze


Vyhledávání fulltextem
Vyhledávání v produktech

Přihlášení Registrace

Jdi na začátek dokumentu

Menu


Držitel certifikací
ČSN EN ISO 9001:2009 a 14001.

TOP CZECH QUALITY