Přeskočit na navigaci


Hlavní strana  O nás  Udírna kombinovaná s grilem KB-BLOK


Udírna kombinovaná s grilem KB-BLOK


Představujeme Vám udírnu kombinovanou s grilem 2v1 - horkou novinku představenou poprvé na výstavě Země Živitelka v Českých Budějovicích.

Součástí sestavy jsou betonové prvky KB-BLOK v povrchové úpravě a barevném provedení dle přání zákazníka, kované součásti řady Smokers (kouřovod, ohniště, rošt, popelník, gril, komín, dvířka, atd.), šamotový obklad a další doplňky.

Jak to vzniklo

Nápad vytvořit udírnu kombinovanou s grilem vznikl tak, že jsme chtěli ukázat, že naše tvarovky nejsou určeny jen na stavbu plotů, jak si mnozí mylně myslí.
Inspirací pro nás byl jeden z našich zákazníků, který si zakoupil tvarovky PlayBlok a další betonové prvky, nechal si vyrobit kované součásti, koupil šamotové cihly a další doplňky, pustil se odvážně do stavby a výsledek je perfektní.

Proč si ale práci neusnadnit?

Pokud Vás tato otázka také napadla, máme pro Vás východisko. Vytvořili jsme „stavebnicové řešení" udírny, to znamená, že Vám dodáme všechny komponenty společně s návodem a je jen na Vás, zda se do stavby pustíte sami anebo si najmete stavební firmu.

Kde si můžete udírnu prohlédnout na živo?

Udírnu jako první viděli návštěvníci výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích a vzbudila obrovský zájem. V současné době si můžete udírnu prohlédnout např. v Archcentru na naší pobočce v Praze-Kbelích, udírna KB-BLOK bude rovněž prezentována v 22. dílu pořadu Gondíci s.r.o., který bude odvysílán 26. 9. na TV Prima.

Kolik udírna stojí a kde si ji můžete zakoupit?

Cena udírny závisí na použitém materiálu. Můžete zvolit samostatně gril, samostatně udírnu nebo variantu 2v1, vybírat můžete z tvarovek různých povrchů i barev, atd.
Máme několik standardních řešení, ale pokud nám popíšete svoji představu, naši obchodní zástupci anebo regionální prodejci Vám vytvoří návrh a cenovou nabídku přímo na míru.

Udírna kombinovaná s grilem 2v1

Udírna kombinovaná s grilem 2v1

Udírna kombinovaná s grilem 2v1

Udírna kombinovaná s grilem 2v1

Udírna kombinovaná s grilem 2v1 - technické informace


KB e-shop

On-line prodej produktů KB - BLOK. Nakupujte, kdykoli potřebujete.

Katalog barev

Prohlédněte si kompletní katalog barev KB - BLOK.

Katalog barevVýběr jazykové verze


Vyhledávání fulltextem
Vyhledávání v produktech

Přihlášení Registrace

Jdi na začátek dokumentu

Menu


Držitel certifikací
ČSN EN ISO 9001:2009 a 14001.

TOP CZECH QUALITY