Email se nezobrazuje správně?   
Otevřít v okně prohlížeče
KB-BLOK Dokonalý stavební systém
Newsletter
Naše novinky na Váš email
Omezení nabídky barevných variant akčních prvků za 1,-

Vážení obchodní partneři,

z důvodu velkého zájmu o akční prvky za 1,- k nákupu tvarovek KB jsme byli nuceni pozastavit nové objednávky na stříšky a palisády v barvách černá, červená, hnědá a skořicová.

Stříšky a palisády jsou stále dostupné v barvě přírodní a žluté, nově i v barvě bílé. Z důvodu omezení nabídky je samozřejmě možné kombinovat i barvy tvarovek a akčních prvků, tzn. k nákupu libovolné základní barvy tvarovek KB máte nárok na prvky v jakékoliv dostupné barevné variantě.

Obkladové tvarovky stále zůstávají ve všech základních barvách, tak neváhejte a objednejte včas.

Děkujeme za pochopení.

Tento email Vám byl zaslán na základě souhlasu se zasíláním informací prostřednictvím e-mailů, který jste potvrdil/a při registraci na stránkách KB-BLOK a nebo při založení věrnostní karty na prodejně. Pokud již nemáte o odběr newsletteru zájem, můžete jeho zasílání zrušit zde

KB-BLOK Dokonalý stavební systém
 
© KB-BLOK systém, s.r.o.
ČSN EN ISO 9001:2001 a 14001
 
Držitel certifikací
ČSN EN ISO 9001:2001 a 14001
TOP QUALITY 2017 Betonové výrobky   TOP QUALITY 2017 Betonové výrobky
Facebook KB-BLOK Twitter KB-BLOK

Pokud chcete být vždy mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách, výhodných akcích a výprodejích, sledujte náš Twitter @kb_blok_system, náš Facebook @profilKBBLOK nebo facebookové profily našich stavebnin.

KB-BLOK systém, s.r.o.
Masarykova ul. 635
439 42 Postoloprty

telefon: 415 778 311

Frčíme na novém webu
Frčíme na novém webu

Minulý týden jsme spustili zbrusu nové, uživatelsky přívětivější webové stránky. Udělali jsme maximum pro to, aby náš nový web byl pro Vás přehlednější a mnohem příjemnější a jednodušší na ovládání. Pohodlně jej lze využívat i na mobilních zařízeních a tabletech. Současně jsme spustili nový e-shop, abyste mohli snadno nakupovat z pohodlí Vašeho domova.

Jak se Vám nový web a eshop líbí?

www.kb-blok.cz