Přeskočit na navigaci


Hlavní strana  O nás  O společnosti  Co je nového


Co je nového

Otevírací doba o svátcích, inventura


16. 12. 2015 | Vzhledem k tomu, že se blíží čas svátků a inventur, dovolujeme si Vás informovat o otevírací době našich prodejních míst a oznámit Vám, že ve dnech 31.12.2015 - 10.1.2016 budou naše centrální regionální sklady a stavebniny uzavřeny z důvodu inventur.

Otevírací doba našich skladů a sítě stavebnin (Louny, Ústí nad Labem, Kadaň, Žatec, Praha-Kbely, Libochovice, Loděnice, Brno, Nýřany, Chlumec nad Cidlinou, České Budějovice, Jistebník):

24.12. 2015 - 27.12. 2015 - zavřeno
28.12. 2015 - 30.12. 2015 - otevřeno
31.12. 2015 - 10.1. 2016 - zavřeno

Rovněž výrobní závod v Postoloprtech bude v tomto období uzavřen.

Otevřeno pro Vás budeme mít opět 11.1.2016. Děkujeme za pochopení.

Prodloužení akčních nabídek

25. 11. 2015 | Pro velký zájem stavebních firem i koncových zákazníků, kteří nestihnou realizovat své stavby do konce roku, jsme se rozhodli prodloužit akci "Nový plot se slevou 20%" do 31.3.2016 a "Nová střecha za 50%" až do konce roku 2016.

Nová střecha od KÁBÍČKA se slevou 50%

- sleva 50% platí pro odběry z výrobního závodu v Postoloprtech, dopravní náklady se kupujícímu účtují podle „Sazebníku dopravních nákladů na dopravu střešní krytiny“, případně si zajistí dopravu kupující

- sleva 50% platí dále pro odběry ze všech našich prodejních skladů, kde bude vždy účtován poplatek za dopravu na prodejní sklad z výrobního závodu, podle „Sazebníku dopravních nákladů na distribuční sklady“ 

- sleva 50% platí na objednávky přijaté do 30.12.2016 a do 30.12.2016 vyvezené

- po dohodě lze zajistit dopravu nákladním autem s HR, kdy se za použití HR účtuje poplatek ve výši 108,- Kč/paleta bez DPH.

Sazebník dopravních nákladů na dopravu střešní krytiny

platný od 1.3.2014 - zde ke stažení

 

Nový plot se slevou 20% a stříšky nebo palisády za 1,-

Akce "Sleva 20%" platí i nadále při odběru betonových plotových tvarovek systému KB-BLOK v přírodním, barevném (černá, červená, hnědá, skořicová, žlutá) nebo bílém provedení:

V našem ceníku najdete ceny základní, bez slevy, slevu si odečtěte z ceníkových cen nebo nám napište a my Vám připravíme cenovou nabídku.

Akce "Prvky za 1 Kč" se vztahuje na plotové stříšky nebo palisády v přírodním, barevném (černá, červená, hnědá, skořicová, žlutá) nebo bílém provedení:

  • KB ps-20 G tl. 55mm - rovný zákrytový prvek v tloušťce 55 mm, oboustranně štípaný
  • KB ps-20 G tl. 65mm - rovný zákrytový prvek v tloušťce 65 mm, oboustranně štípaný
  • KB ps-20 tl. 95mm - rovný zákrytový prvek v tloušťce 95 mm, štípaný z pohledové strany
  • KB palisáda B-B - rovný zákrytový prvek v tloušťce 55 mm, štípaný z pohledové strany(palisáda B-B je rozměrově totožná s KB palisádou B, pouze je štípaná i na spodní ploše, kterou se umisťuje do země)

Odběr stříšek nebo palisád za 1 Kč je závislý na odběru plotových tvarovek, k 60 ks tvarovek lze odebrat 30 ks plotových stříšek nebo palisád. Nelze v této akci odebrat zákrytové prvky a palisády samostatně a nelze kombinovat barevné provedení tvarovek a stříšek (popř. palisád).

Akce na plotové stříšky a palisády za 1 Kč a slevou 20% na vybrané druhy tvarovek je platná od 1.4.2015 ve všech prodejnách stavebnin KB-BLOK a u smluvních prodejců.

Akce je platná od 1.4.2015 do 31.3.2016 nebo do vyprodání zásob.

 

 

Zahradní domek KB-BLOK v pořadu Gondíci s.r.o.


7. 10. 2015 | Nenechte si ujít další díl Gondíků. Představíme Vám, jak za pomoci tvarovek PlayBlok a dalších prvků snadno a rychle postavit zahradní domek nebo třeba garáž.

Nový díl Gondíků poběží v sobotu 10.10. na TV Prima, zpětně můžete sledovat na Prima Play (24.díl).

A pokud byste se chtěli o stavbě takového domku dozvědět více, kontaktujte naše obchodní oddělení, naši obchodní zástupci a techničtí poradci Vám rádi poradí, případně předají přesný pracovní postup.

Jeden typ zahradního domku si můžete prohlédnout např. na naší pobočce v Praze-Kbelích.

Novinky pro podzim 2015


2. 10. 2015 | Pro letošní podzim jsme pro Vás připravili další novinky - rozšíření sortimentu PlayBlok o tvarovky výšky 100 mm a více barevných variant povrchové úpravy SUZUKA.

Systém PlayBlok je díky zkosené hraně nahrazující spáru oblíben nejen pro snadnou výstavbu, ale také pro atraktivní vzhled a široké množství povrchů a barev. Rozšířením systému o novou řadu tvarovek výšky 100 mm (400x200x100 a 200x200x100) jsme docílili ještě větší  variability a především netradičních a originálních skladeb plotových polí. Nové tvarovky můžete použít samostatně, kombinovat se základní řadou tvarovek PlayBlok, a hlavně, dle libosti kombinovat nejen barvy, ale i povrchové úpravy.

 

Další novinkou je rozšíření barevných variant povrchových úprav tvarovek PlayBlok a zákrytových prvků. SUZUKA je vysoce odolná a kvalitní pryskyřičná nátěrová hmota imitující přírodní žulu. Nově dodáváme již v šesti barevných variantách - černá, bílá, růžová, skořicová, hnědá a žlutá. Více informací v letáčku nebo přímo na prodejnách KB-BLOK nebo u obchodních zástupců.

Udírna kombinovaná s grilem


9. 9. 2015 | Udírna KB-BLOK kombinovaná s grilem je horkou novinkou letošního léta. Hledáte-li netradiční řešení, vyzkoušejte udírnu sestavenou z tvarovek KB-BLOK.

Vybírat můžete z různých barev a povrchů.

Výhodou je, že komplet již obsahuje všechny potřebné části vč. manuálu na sestavení a Vy nemusíte jednotlivé komponenty krbu shánět v různých obchodech. Zároveň však může být každý kus originál.

 

Více informací o udírně kombinované s grilem >>

Systém opěrných zídek v pořadu Gondíci


7. 9. 2015 | V sobotu 12.9. vysílá TV Prima další díl z cyklu reportáží s odborníky z KB-BLOKU. Tématem nového dílu jsou opěrné stěny a zídky v zahradě.

Naše kolegyně Jana Richtrová představí panu Gondíkovi a samozřejmě i divákům možnosti, jak účelně a zároveň velmi vkusně umístit betonové prvky do zahrady.

Ukáže nám různé varianty pro řešení svažitých terénů a zídek v zahradě a názorně předvede ukázku stavby opěrné zídky ze systému Garden Stone a GeoGarden Stone.

Pořad začíná v sobotu 12.9.2015 v 17:35 na TV Prima a pokud vysílání nestihnete, najdete reportáž v záznamu na play.iprima.cz/gondici-s-r-o.

Věříme, že reportáž bude mít stejně pozitivní ohlasy jako díl o systému suchého zdění vysílaný v létě.

V současné době pro Vás připravujeme nové díly, na které se můžete těšit 26.9. a 10.10. Zatím prozradíme jen to, že šikovným kutilům ukážeme, jak za pomoci betonových bloků postavit i menší stavby jako doplňky do zahrad. Sledujte naše novinky a dozvíte se více.

KB-BLOK na výstavě Země živitelka


18. 8. 2015 | Srdečně Vás všechny zveme na 42. ročník mezinárodní výstavy Země živitelka, která se koná od čtvrtka 27. srpna do úterý 1. září 2015 v areálu výstaviště v Českých Budějovicích. Náš výstavní stánek najdete v těsné blízkosti pavilonu H.

Živě si budete moci prohlédnout různé prvky zahradní architektury, plotů a opěrných zídek, dále systémy suchého zdění, včetně tvarovek PlayBlok ve speciální vysoce kvalitní povrchové úpravě SUZUKA, která vyniká nejen krásným vzhledem imitujícím přírodní žulu, ale také vynikajícími vlastnostmi jako odolnost proti nečistotám, oděru, povětrnostním vlivům, atd.
Představíme Vám různé varianty designových dlažeb vč. novinky, velkoformátové mozaikové dlažby Unihradčany v atraktivních barvách.
A abychom Vám ukázali, že KB-BLOK nejsou jen ploty, představíme Vám jeden z mnoha příkladů, jak jinak lze využít naše tvarovky PlayBlok - přijďte si prohlédnout zděný gril kombinovaný s udírnou, který zvládne postavit i šikovný kutil.
K dispozici Vám budou obchodní zástupci a techničtí poradci, kteří Vám zodpoví Vaše dotazy.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Novinky v sortimentu dlažeb KB-BLOK


25. 6. 2015 | Na našich prodejnách i u našich obchodních partnerů si již můžete prohlédnout a zakoupit nové typy dlažeb KB-BLOK. Pro náročnější zákazníky máme připravenu atraktivní velkoformátovou dlažbu Unihradčanku, mnohé potěší návrat dlažby Unikost vyráběné ve třech výškách.

Velké oblibě se těší naše léty prověřená dlažba Univyšehrad, která je určena pro nepravidelnou mozaikovou skladbu. A právě na popud našich zákazníků jsme přišli na trh s velkoformátovou variantou skladebné dlažby pod názvem Unihradčany. Rozměry těchto prvků jsou 201x201, 201x401, 401x401, 201x601mm. Vyráběna je ve výšce 60 mm, je proto určena spíše pro pěší stezky, terasy, případně cesty s občasným pojezdem osobním automobilem. Vyráběna je ve více barevných variantách a stane se krásným zpestřením Vašeho pozemku.

Díky velké poptávce jak koncových zákazníků, tak velkých stavebních firem, jsme vrátili do nabídky klasický tvar dlažby se zámkem, nazývaný díky svému vzhledu lidově "Íčko", případně "Kost". Dlažba je vyráběna ve třech výškách - 40, 60, 80 mm, je určena pro široké spektrum využití od chodníků, přes parkoviště, až po plochy s extrémním zatížením. Vyrábí se o základním rozměru prvku 148x198 mm. Pro snadnější práci při pokládce je dlažba dostupná i ve variantě "půlka" pro zakončení a kraje cest. Dlažba je dostupná v nepřeberném množství barevných variant.

Přijďte si nové dlažby prohlédnout do našich prodejen.

Více informací v ceníku dlažeb (PDF 1,6 MB)

KB-BLOK v pořadu Gondíci s.r.o.


9. 6. 2015 | Systém suchého zdění je systém, o kterém se mluví. Přesvědčte se sami a sledujte již tuto sobotu nový díl oblíbeného pořadu Gondíci s.r.o.zaměřeného na bydlení, zahradu, design a styl, ve kterém Vám ukážeme, jak postavit plot z betonových tvarovek bez použití malty a pracného spárování.

Stavební firmy si náš plotový systém oblíbily díky zefektivnění práce a přesnému zdění již dávno. V reportáži ale ukážeme i šikovným kutilům, že se nemusí obávat pustit se do stavby sami. Představíme systém suchého zdění, díky němuž lze postavit betonový plot snadno, rychle a navíc v atraktivním vzhledu a v různých variantách co se týče barev, povrchových úprav a tvarů. Nechte se tedy inspirovat.

 

Jak a kdy můžete pořad sledovat?

- v sobotu 13. června v 16:25 na TV Prima

- v záznamu kdykoliv po odvysílání na play.iprima.cz/gondici-s-r-o

- ... na další díly s našimi odborníky se můžete těšit již na podzim

 

Zveme Vás na naše výstavní stánky v Českých Budějovicích a v Liberci


20. 4. 2015 | Na měsíc květen plánujeme představit naše produkty na dalších dvou významných a hojně navštěvovaných výstavách. V polovině května nás najdete na výstavě Hobby v Českých Budějovicích, o týden později na výstavě Dům a zahrada v Liberci.

Desítky tisíc návštěvníků, stovky vystavovatelů a spousta lákavých doprovodných akcí zaměřených na hobby, zahradu, stavebnictví, atd. - to je výstava Hobby České Budějovice. Letos se koná již po čtyřiadvacáté a KB-BLOK zde nemůže chybět. Výstava se koná na výstavišti v Českých Budějovicích ve dnech 13. - 17.5.2015 a náš stánek najdete v pavilonu T1.

Již o týden později, tedy 21. - 24.5.2015 se představíme na výstavě „Dům a zahrada Liberec" pořádané na libereckém výstavišti, expozice KB-BLOK bude umístěna v pavilonu I.

Víte o tom, že jsme od 1.4. 2015 rozšířili náš sortiment o další atraktivní výrobky a že jsme pro Vás prodloužili naši akci Střecha za 50% a s malými obměnami rovněž Nový plot se slevou 20%? Pokud se chcete dozvědět více, navštivte nás, rádi s Vámi zkonzultujeme Vaši plánovanou stavbu, poradíme, případně vyhotovíme cenovou nabídku.
Dále pro Vás máme připravenu ukázku našich výrobků - tvarovky pro suché zdění Lidovka a PlayBlok, prvky zahradní architektury, střešní krytinu a další prvky z naší široké nabídky produktů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Rozšíření akce Nový plot se slevou 20% od 1.4.2015

1. 4. 2015 | Pro letošní stavební sezónu jsme inovovali a rozšířili loňskou akci „Nový plot z tvarovek KB-BLOK se slevou 20%. S platností od 1. 4. 2015 rozšiřujeme slevu také na tvarovku KB 1-20 A a dále rozšiřujeme rozsah výrobků za 1 Kč o stříšku KB ps-20 G tl.55mm a zahradní palisádu s označením B-B.

Akce "Sleva 20%" platí při odběru betonových plotových tvarovek systému KB-BLOK v přírodním, barevném (černá, červená, hnědá, skořicová, žlutá) nebo bílém provedení:

V našem ceníku najdete ceny základní, bez slevy, slevu si odečtěte z ceníkových cen.

 

Akce "Prvky za 1 Kč" se vztahuje na plotové stříšky nebo palisády v přírodním, barevném (černá, červená, hnědá, skořicová, žlutá) nebo bílém provedení:

  • KB ps-20 G tl. 55mm - rovný zákrytový prvek v tloušťce 55 mm, oboustranně štípaný
  • KB ps-20 G tl. 65mm - rovný zákrytový prvek v tloušťce 65 mm, oboustranně štípaný
  • KB ps-20 tl. 95mm - rovný zákrytový prvek v tloušťce 95 mm, štípaný z pohledové strany
  • KB palisáda B-B - rovný zákrytový prvek v tloušťce 55 mm, štípaný z pohledové strany(palisáda B-B je rozměrově totožná s KB palisádou B, pouze je štípaná i na spodní ploše, kterou se umisťuje do země)

 

Odběr stříšek nebo palisád za 1 Kč je závislý na odběru plotových tvarovek, k 60 ks tvarovek lze odebrat 30 ks plotových stříšek nebo palisád. Nelze v této akci odebrat zákrytové prvky a palisády samostatně a nelze kombinovat barevné provedení tvarovek a stříšek (popř. palisád).

Akce na plotové stříšky a palisády za 1 Kč a slevou 20% na vybrané druhy tvarovek je platná od 1.4.2015 ve všech prodejnách stavebnin KB-BLOK a u smluvních prodejců.

Akce je platná od 1.4.2015 do 31.3.2016 nebo do vyprodání zásob.

Hledáte nápady pro Váš dům a zahradu? Přijďte se inspirovat na výstaviště v Lounech ve dnech 16. – 19. 4. 2015.


11. 3. 2015 | První polovina března přinesla několik teplých prosluněných dnů a to nám značí, že jaro se pomalu začíná hlásit o slovo. Ideální čas, kdy nejen zahrádkáři, kutilové a lidé plánující stavět nebo rekonstruovat, hledají inspiraci a nápady, jak zkrášlit svá obydlí, zahradu, chatu či chalupu. Pokud jste mezi nimi, nenechte si ujít plánované výstavy, na kterých bude KB - BLOK vystavovat své výrobky.

První z jarních výstav, Dům a zahrada, se uskuteční na výstavišti v Lounech ve dnech 16. - 19. dubna 2015.

Náš stánek najdete na venkovní ploše mezi pavilony "A" a "C" a představíme Vám oblíbené výrobky z naší bohaté produktové nabídky - tvarovky, prvky zahradní architektury, střešní krytinu, atd. Budete si moci prohlédnout unikátní generaci KB - Bloků - PlayBlok a Lidovka. Tyto tvarovky jsou zákazníky oblíbené hlavně při stavbě plotů, jejich obrovskou výhodou je snadná výstavba bez použití malty a spárování - spárování nahrazuje hotová zkosená nebo pravoúhlá fazetka.

Informujte se na stánku o aktuálních akčních nabídkách, KB - BLOK má pro Vás připravenu např. akci „Sleva 50% na střechu" anebo „Nový plot se slevou 20% a plotovou stříškou za 1 Kč".

Rovněž v květnu se představíme na dalších dvou výstavách, o kterých Vás budeme ještě informovat.
První z nich je Dům a zahrada Liberec a další Hobby v Českých Budějovicích.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pozvánka na březnové stavební veletrhy na Moravě - STAVEBNICTVÍ-THERM Zlín a STAVOTECH Olomouc

10. 3. 2015 | Po vydařeném stavebním veletrhu STŘECHY A STAVBA konaném v únoru v Ostravě, vystavujeme v příštích týdnech na dalších dvou veletrzích na Moravě. Tento týden si nenechte ujít veletrh ve Zlíně, následující týden v Olomouci.

Již za pár dní startuje 26. ročník veletrhu STAVEBNICTVÍ-THERM 2015, který se koná ve dnech 19. - 21. 3. 2015 ve Zlíně, ve sportovní hale Euronics (bývalá Novesta). Náš stánek najdete ve vnitřní expozici, stánek č. 05.
Pokud se na veletrh ve Zlíně nedostanete, nezoufejte, jen týden na to se KB-BLOK představí na stavebním a technickém veletrhu STAVOTECH Olomouc (Výstaviště Flora, 26. - 28. 3. 2015).

Na připravovaných veletrzích Vám představíme tvarovky pro tzv. suché zdění Lidovka a PlayBlok, pokud preferujete klasické tvarovky na spáru, informujte se na stánku o akčních nabídkách pro rok 2015, kde najdete mimo jiné akci na Nový plot se slevou 20% a stříškou za 1 Kč.

Rovněž Vám představíme naši střešní krytinu, na kterou máme nyní slevu 50%, dále prvky zahradní architektury, opěrné stěny a další prvky z naší široké nabídky.

Abychom ale neprozradili vše... Pro novou sezónu připravujeme řadu novinek a nových výrobků, chcete-li být mezi prvními, kdo se o novinkách dozví, navštivte nás na některé z nadcházejících výstav.

 

STAVEBNICTVÍ-THERM 2015
Termín veletrhu: 19. - 21. března 2015
Místo: Sportovní hala Euronics (Bývalá Novesta), Zlín, U Stadionu 4286
Vstup na veletrh zdarma

 

STAVOTECH OLOMOUC 2015
Termín veletrhu:
26. - 28. 3. 2015
Místo: Výstaviště Flora, Wolkerova 37/17, 779 00 Olomouc, Česká republika

Navštivte nás na veletrhu STŘECHY A STAVBA na výstavišti v Ostravě ve dnech 26.-28.2.2015.


24. 2. 2015 | Od čtvrtka 26. února do soboty 28. února 2015 se na výstavišti Černá louka v Ostravě bude konat již 24. ročník odborného stavebního veletrhu STŘECHY A STAVBA, na kterém KB-BLOK jako přední dodavatel betonových zdících materiálů včetně střešní krytiny nemůže chybět.

Dovolujeme si Vás pozvat na náš výstavní stánek, který naleznete v hale NA2, číslo stánku 169. Přijďte si popovídat s našimi kolegy o novinkách připravovaných pro letošní sezónu. Kromě novinek Vám představíme našimi zákazníky stále více oblíbené tvarovky PlayBlok určené pro výstavbu bez použití malty a spárování, stavební systém pro stavbu vyztužených konstrukcí opěrných stěn, prvky zahradní architektury a střešní krytinu, na kterou aktuálně nabízíme slevu 50%.

Pokud se chystáte stavět, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného materiálu.

Veletrh Střechy a stavba v Ostravě je jednou z prvních akcí svého druhu v letošní sezóně a je určen jak pro odbornou veřejnost, výrobce a dodavatele stavebních materiálů, tak pro drobné řemeslníky a koncové zákazníky.

Součástí veletrhu bude i bohatý doprovodný program plný přednášek, konferencí a soutěží.


KB e-shop

On-line prodej produktů KB - BLOK. Nakupujte, kdykoli potřebujete.

Katalog barev

Prohlédněte si kompletní katalog barev KB - BLOK.

Katalog barevVýběr jazykové verze


Vyhledávání fulltextem
Vyhledávání v produktech

Přihlášení Registrace

Jdi na začátek dokumentu

Menu


Držitel certifikací
ČSN EN ISO 9001:2009 a 14001.

TOP CZECH QUALITY