Mechanik działu utrzymania

16.3.2015

Firma KB-BLOK systém s.r.o., z siedzibą w miejscowości Postoloprty ogłasza nabór na stanowisko:
mechanik działu utrzymania.

Opis stanowiska:

  • konserwacja i naprawy maszyn i urządzeń
  • prace ślusarskie
  • spawanie

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • zdolności manualne
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w czeskiej dynamiczne rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie oparte na wynikach pracy
  • terminowo i regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • zniżkę na produkty firmowe do 50%, zniżkę pracowniczą na towary
  • żywienie zakładowe
  • atrakcyjny abonament telefoniczny

W jaki sposób zgłosić swoją kandydaturę:

CV (życiorys) wraz danymi kontaktowymi oraz inne wymagane dokumenty należy wysłać za pośrednictwem strony internetowej www.prace.cz lub www.jobs.cz.

Jeżeli zostaną Państwo wybrani do dalszego etapu, najpóźniej do 6 tygodni skontaktujemy się z Państwem w celu zaproszenia na spotkanie. W innym przypadku będzie to oznaczać, że wybraliśmy innych kandydatów.

Informacje o stanowisku:

Miejsce pracy: ul. Masarykova 635 Postoloprty, powiat Louny
Wymiar czasu pracy: Pełen etat
Okres trwania umowy: Na czas nieokreślony
Rodzaj stosunku pracy: Umowa o pracę
Świadczenia dodatkowe: Bony żywieniowe/Dopłata do posiłków
Wymagane wykształcenie: Zawodowe/techniczne bez matury
Ogłoszeniodawca: Pracodawca

Kontakt:

KB - BLOK systém, s.r.o.

Osoba kontaktowa:
Ing. Lukáš Láznička
ul. Masarykova 635, 43942 Postoloprty, Republika Czeska

  • obsługa klientów hurtowych i detalicznych
  • opracowywanie ofert cenowych
  • uzgadnianie szczegółowych warunków handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, atutem doświadczenie w branży (nie jest obowiązkowe)
  • komunikatywność
  • zdolności organizacyjne
  • przedsiębiorczość i umiejętności sprzedażowe
  • samodzielność, dokładność i elastyczność
  • umiejętności w zakresie obsługi komputera: MS Office + Internet
  • lojalność

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • notebook
  • telefon

W razie zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie za pośrednictwem strony www.jobs.cz następujących informacji:

1) CV (życiorys), 2) swoje dane kontaktowe, 3) nazwa stanowiska pracy, o które się Państwo ubiegają, 4) możliwy termin rozpoczęcia pracy.

Jeżeli zostaną Państwo wybrani do dalszego etapu, najpóźniej do 6 tygodni skontaktujemy się z Państwem w celu zaproszenia na spotkanie. W innym przypadku będzie to oznaczać, że wybraliśmy innych kandydatów.

Informacje o stanowisku:

Miejsce pracy: Kraj środkowoczeski
Wynagrodzenie: 25 000 CZK/miesiąc
Świadczenia dodatkowe: Premie, telefon komórkowy, notebook, bony żywieniowe/dopłata do posiłków
Wymagane wykształcenie: Średnie ogólnokształcące lub zawodowe/techniczne z maturą

Kontakt:

Vlastimil Ranuša