search-icon
|
 • K tvarovkám PlayBlok LEGO jako dárek

  Při nákupu tvarovek PlayBlok v období od 1.4. - 31.12.2018 v hodnotě od 50 000,- včetně DPH, obdržíte vybranou stavebnici LEGO jako dárek. Registrační formulář je ke stažení zde. S tvarovkami PlayBlok si zaručeně vyhrají i ti nejmenší!

 • Dokonalý stavební systém

  KB - BLOK - to je unikátní a ucelený stavební systém s využitím širokého portfolia vysoce kvalitních betonových prvků pro použití na stavbu domů, plotů, opěrných zdí a dalších prvků pro zahradní architekturu a dopravní stavitelství.

 • Udírna kombinovaná s grilem

  Připravte se na grilovací sezónu včas! Hledáte-li netradiční řešení, vyzkoušejte udírnu sestavenou z tvarovek PlayBlok. Vybírat můžete z různých tvarů, barev a povrchů.

 • Řešení pro každou zahradu

  Podtrhněte jedinečnost a krásu vegetace ve Vaší zahradě. Prvky zahradní architektury KB - BLOK nabízejí obrovské množství variant tvarů a barev a vůbec nezáleží, zda je Vaše zahrada terasovitá nebo do svahu, pro každou zahradu máme řešení.

 • Záruka až 30 let

  Betonové výrobky KB-BLOK mají díky kvalitě materiálů a použité technologii velmi dlouhou životnost. Proto se nebojíme Vám garantovat 30 let záruky na veškeré betonové tvarovky, cihly a střešní krytinu a 20 let záruky na opěrné stěny, zahradní architekturu a dlažby.

 • Nadčasový vzhled různých formátů

  Betonová dlažba KB-BLOK, to je spojení nadčasového designu, originálních barev a vysoké kvality. Dlažba perfektně odvádí vodu, je vysoce odolná a mrazuvzdorná.

 • Design a styl v trendy odstínech

  Oplocení pozemku je důležité z mnoha hledisek. Můžete jej vyřešit funkčně ale i esteticky. S námi máte vždy z čeho vybírat. Nabízíme mnoho variant oplocení, od tradičního až po originální skladby s možností výběru celé řady povrchových úprav, barev i velikostí.

 • Vzhled imitující přírodní žulu

  Suzuka je velice kvalitní pryskyřičná hmota  na vodní bázi obsahující přírodní kamenivo a keramické písky. Nejen že se tvarovky s tímto povrchem snadno čistí, ale jsou také odolné proti vodě, chemickým látkám, UV záření, prachu, nečistotám a jakémukoli nárazu či oděru.

 • Originální a zároveň účelné řešení přístupu na Váš pozemek

  Obrovský výběr vjezdových vrat a branek, které jako funkční a zároveň designový prvek doplňují vzhled betonového plotu okolo všech typů budov, ať už jde o moderní stavbu, chatu nebo průmyslový objekt. Vrata a vrátka vyrábíme z těch nejkvalitnjších materiálů a dodáme Vám jak typizované, tak vyrobené přesně na míru Vašemu přání.