Od základů po střechu...

Již řadu let je společnost KB-BLOK systém zapsána do povědomí stavebníků jako výrobce stavebního materiálu "od základů po střechu". Historie firmy začala před více jak čtvrt stoletím výrobou zdících tvarovek a střešní krytiny, ale pravidelným rožšiřováním výrobkového portfolia vznikl dokonalý stavební systém se stovkami základních prvků od ztraceného bednění přes tvarovky, zdivo, stropní konstrukce, až po střešní tašky
Kombinacemi povrchových úprav a barevných odstínů jsou pod obchodní značkou KB-BLOK systém uvedeny na trhu tisíce druhů prvků pro stavbu nejen domů a budov, ale i dalších staveb. 

Pro základy budov nabízíme ztracené bednění o třech různých výškách a o několika šířkách a délkách, abychom kompletně pokryli všechny typy staveb. Pro samotnou stavbu domu je na výběr opět z mnoha variant nosného zdiva (od klasických bloků určených na spárování po bloky určené na stavbu bez spárování), přizdívek, překladů a mnoha doplňkových tvarovek, např. překladových nebo věncových

Pro řešení stropních konstrukcí je určen jednoduchý stavebnicový systém KB STROP. Montáž je snadná nejen díky nízké hmotnosti vložek i nosníků, ale i díky tvaru stropních vložek umožňující snadné uchopení a jednoduchou manipulaci. Mimo statické funkce zajišťuje systém funkci akustickou, protipožární a tepelně-technickou.
Pro fasády již realizovaných staveb, ale i pro interiéry, jsou určeny obkladové tvarovky různých variant (opět buď ve variantě na spáru nebo fazetové obklady), povrchů a barev.
A na závěr, můžete vybírat ze čtyř typů střešní krytiny: Selská, Selská KELTIC, Lučanka a Skandinávská, každá se hodí na jiný typ stavby, ale jedno mají společné - krásný vzhled, jednoduchou a snadnou pokládku, rozměrovou přesnost, vysokou životnost, širokou škálu barevného provedení a široký doplňkový sortiment.