Úkolem zahradní architektury je šetrné a nenásilné podtrhnutí jedinečného rázu každé zahrady. Jednotlivé prvky zahradní architektury pak přizpůsobují zahradu k využití jejími majiteli. Rozmístění jednotlivých zahradních prvků a jejich využití přitom musí podtrhovat originalitu a krásu zahrady.

Betonová architektura má nejen praktickou funkci, ale při vhodně zvolených materiálech a tvarech je i krásným estetickým zahradním doplňkem. Nespornou výhodou betonových prvků je bezúdržbovost a dosažení praktického užitku všude, kde je to třeba. Kombinovat lze různě probarvené materiály, nebo se můžete držet jednotného stylu.

Hojně využívaným prvkem v zahradní architektuře jsou betonové bloky pro opěrné zdi a zídky, zpevnění svahů, vytváření oddělených ploch, schody a schodiště a další doplňky. Tradiční stálicí je i betonová dlažba a další betonové výrobky určené pro zahradu, např. palisády nebo obrubníky.

Betonová dlažba KB-BLOK však není určena jen pro použití v zahradách,  díky vynikajícím fyzikálním vlastnostem je ideální pro použití na jakékoli venkovní plochy včetně velkých ploch s předpokládanou vysokou zátěží. Výborně odvádí vodu, je vysoce odolná a mrazuvzdorná. Pokud hraje při pokládce velkou roli i finanční stránka, máme řešení i pro takové plochy.

Nabízíme dlažby klasických tvarů za lidové ceny, ale rovněž luxusní dlažby v originálních barvách a v různých rozměrech. Skladebná dlažba je základních čtvercových či obdélných tvarů několika rozměrů, které umožňují variabilní skladebné varianty. Oproti tomu zámkové dlažby mají specifický tvar a ustálený řád, kdy do sebe jednotlivými dílci zapadají. Plošné dlažby se využívají k dláždění pochůzných ploch větších rozměrů a jejich jednotlivé prvky jsou zpravidla většího formátu.