KB-BLOK disponuje vlastní kovovýrobou a kovářskou dílnou, kde vyrábíme kované výrobky na míru dle přání zákazníka i sériově. Díky perfektním podmínkám, strojnímu vybavení a zručnému a zkušenému personálu,  jsme schopni vyrobit takřka cokoliv, od interiérových doplňků jako jsou svícny, krbové nářadí, věšáky nebo kování, až po zahradní grily, ploty a brány. 

Vjezdová vrata, branky, kované výplně

Vjezdová vrata a branky jsou funkčním a zároveň designovým prvkem doplňujím vzhled betonového plotu okolo všech typů budov, ať už jde o moderní stavbu, chatu nebo průmyslový objekt. Každý účel si žádá jiné řešení. V našem sortimentu najdete vrata a branky, které můžete kombinovat nejen s výplněmi kovanými, ale i dřevěnými, plastovými, dřevoplastovými nebo výplněmi z tahokovu.
Kované výplně vyrábíme vždy na zakázku, dle požadovaného rozměru a vzhledu. Kované ploty od nás mohou být v jednoduchém moderním designu, až po složitější  barokní styl.

Kované výrobky

Kované výrobky KB-BLOK jsou zajímavým doplňkem a dekorací interiérů i exteriérů či nevšedním dárkem pro Vaše blízké. Lze je využít jako doplňky do restaurací, vináren, domácností, chalup, zahradních pergol, apod.

Kované svícny z naší dílny krásně navodí atmosféru každého prostoru, menší se hodí na umístění na stůl, poličku či stěnu, velké kované svícny jsou ideální do vzdušných interiérů. Kalíšky všech svícnů jsou hluboké a tím zaručují bezpečnost a vosk nepřetéká.
Kované držáky a stojany jsou určené pro elegantní uchycení poliček, truhlíků, lahví vína, květináčů a váz. Z dalších kovaných bytových doplňků nabízíme krbové nářadí, koše na dřevo, sluneční hodiny, kování na pergoly, atd.

Povrch výrobku je ošetřen žárovým zinkováním a nástřikem kovářskou černou (matnou) barvou, je tedy vhodný pro interiéry i venkovní použití. Na přání zákazníka lze výrobek opatřit patinou, která dodá výrobku úplně jiný rozměr.