Profil společnosti

KB-BLOK systém, s.r.o. je ryze česká soukromá společnost podnikající v oblasti výroby betonových prvků a prodeje stavebních materiálů.

Za více než 25 let si naše společnost vybudovala velmi silnou a stabilní pozici na trhu a zároveň si po celou dobu své existence drží post lídra a inovátora v oblasti betonových zdících tvarovek a dalších betonových prvků. Kontinuálně rozvíjíme již tradiční a všeobecně známý systém betonového zdění KB–BLOK systém, který využívá vynikající vlastnosti betonu, zejména jeho vysokou pevnost v tlaku a trvanlivost povrchu. A ze špičkových vlastností betonu samozřejmě vyplývá vysoká kvalita a dlouhá životnost všech našich produktů.

Naše produkty

Nabízíme několik ucelených řad zdících tvarovek s různými variantami povrchové úpravy, od hladkého povrchu, přes štípaný, omílaný až po broušený. Tento stavební systém představuje komplexní systém modulového zdění, který lze aplikovat prakticky u všech typů staveb.

Betonové prvky:

Kromě betonových prvků vyrábíme doplňky, plotové výplně, vrata, branky, kované výrobky, atd.

Zkušenosti

Při rozvoji stavebního systému KB–BLOK využíváme bohaté zkušenosti ze zahraničí, především z USA, kde má tento druh stavění téměř stoletou tradici, a rovněž vlastní, více než pětadvacetileté zkušenosti.

Díky zkušenostem, odborným schopnostem a spolupráci s předními českými i zahraničními odborníky v oboru stavebnictví, projektanty, vysokými školami a výzkumnými ústavy, můžeme uvádět na trh nová, často i odvážná netradiční řešení, překonávající svými vlastnostmi klasické, konzervativní stavební materiály.
Vlastnosti svých výrobků si necháváme ověřovat v certifikovaných zkušebnách.

Vlastní síť distribučních skladů a prodejen stavebnin nevyužíváme pouze k prodeji, ale rovněž jako zdroj cenné zpětné vazby – k získávání podnětů, jak dále vylepšit naše stávající výrobky a jak uspokojit požadavky trhu na výrobky nové.

Ocenění a certifikáty

Naše společnost uplatňuje systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2016, který je používán jako nástroj k naplnění firemní jakostní strategie. Systém jakosti byl rozšířen o systém ochrany životního prostředí EMS podle ČSN EN ISO 14001:2016. Pomocí těchto dvou nástrojů řízení byla vytvořena procesní řídící struktura, která nám umožňuje lépe komunikovat s našimi zákazníky a plnit jejich požadavky.

Systémy řízení a produkty společnosti jsou certifikovány a dozorovány Autorizovanou osobou AO 227 Certifikační společností VÚPS Praha.