Novinky

 

Upgrade programu MSEW 3.0

15.12.2010

Nový upgrade programu MSEW 3.0, nový soubor obsahuje překlad do ruského a polského jazyka, stáhněte si prosím soubor MSEW(3.0).exe, kterým nahradíte původní soubor, který se nachází ve složce .......Program Files/Adama 

Soubor ke stažení

 

Mezinárodní konference Vyztužené opěrné stěny – Základy navrhování, použití a další vývoj, Praha 2010

14.12.2010

 Ve středu 8. prosince 2010 se v Kongresovém centru Masarykovy koleje v Praze konalo setkání předních tuzemských i zahraničních odborníků v geotechnickém oboru.

Zúčastnili se ho zejména zástupci projekčních, realizačních, investičních a obchodních společností, ostatní odborná a vědecká veřejnost. Konferenci pořádala společnost KB - BLOK systém, s.r.o. společně s dalšími partnery pod záštitou Českého vysokého učení technického v Praze, jejíž prorektor Doc. Ing. Josef Jettmar, CSc. účastníky přivítal a zahájil program jednání úvodním slovem.

Číst celé

 

Významné ocenění systému opěrných zdí Gravity Stone a Geostone v Polsku

15.10.2010

Účastnili jsme se III. ročníku soutěže „Lídři v oblasti infrastruktury“ za rok 2010 ve Varšavě v Polsku a naše společnost získala významné ocenění v kategorii „Produkt roku“, za ekonomické , bezpečné a estetické vyřešení lehkých opěrných zdí , umožňujících urychlení realizace investic v dopravě

 

Jsme spoluzakládajícím členem evropské asociace výrobců betonového zboží

16.9.2010

KB-BLOK systém se stal spoluzakládajícím členem evropské asociace výrobců betonového zboží

KB-BLOK systém je spoluzakládajícím členem evropské asociace výrobců betonového zboží BLOCKMASTERS, European Concrete Product Association, EHZS se sídlem v České republice.

 

Rozšíření výroby o kované výrobky

8.9.2010

Vážení zákazníci , rádi bychom Vás tímto informovali o rozšíření našeho výrobního sortimentu o kované výrobky, kované plotové výplně, kované brány a branky, kované mříže.

Kované výrobky jsou zajímavým  doplňkem  a dekorací interiérů a exteriérů, či nevšedním dárkem pro Vaše blízké. Kované svícny lze například využít jako doplňky do restaurací , domácností, zahradních pergol apod..

V sortimentu kovaných výrobků jsem nezapomněli ani na milovníky květin, pro které jsme připravili, designově líbivé a zároveň praktické držáky na květinové truhlíky , stojany na květníky a také závěsné systémy pro květníky.

Číst celé

 

Výrazné snížení cen tvarovek až o 50% oproti roku 2009

13.7.2010

Výrazně jsme snížili ceny u vybraných tvarovek oproti roku 2009 a to až o 50%!

U některých vybraných tvarovek došlo v letošním roce k výraznému snížení ceny oproti roku 2009 a to až o 50%. Využijte těchto cen a nakupujte tvarovky v našich prodejnách a stavebninách. Při nakupování využijte dalších bonusových akcí spojených s využitím věrnostního programu naší společnosti. Za nakupování v našich prodejnách sbírejte body a vyměňte je potom za dákové poukazy. Kartu lze vyzvednout na každé naší prodejně.

Leták ke stažení zde.

Rádiové spoty ke stažení: spot 1, spot 2, spot 3 a spot 4.

 

Otevřena nová prodejna STAVEBNIN v Třeboni

8.7.2010

Otevřeli jsme pro Vás další prodejnu stavebního materiálu, tentokrát v Třeboni.

Adresa prodejny je  Pražská II/884, 379 01 Třeboň, telefon 384 382 867. Otevírací doba je v pondělí až v pátek od 8.00 do 16.00 hod, v sobotu od 8.00 do 12. hod.

 

OTEVŘEN NOVÝ CENTRÁLNÍ SKLAD V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

7.7.2010

Otevřeli jsme nový centrální regionální sklad s prodejem stavebnin v Českých Budějovicích.

Adresa areálu je Vodní 2095/15 A, České Budějovice (bývalá prodejna Palstavu)

tel.: 387 411 509. Otevírací doba Po-Pá 6.30 - 17.30 hod, So 7.00 - 12.00 hod.

Rádi Vás v naší prodejně uvítáme.

 

HSBC Grant

8.6.2010

Byli jsme oceněni za nejlepší růstovou strategii naší společnosti!

13. dubna 2010 - byly oficiálně vyhlášeny výsledky prvního ročníku grantové soutěže HSBC GRANT NA PODPORU ZAHRANIČNÍHO OBCHODU. Jedná se o unikátní projekt soukromého sektoru, který je určen českým exportérům výrobků, služeb, inovací, výsledků výzkumu nebo patentů. Vítěz, společnost PROMA REHA z České Skalice, získal na realizaci svého exportního projektu 1 milion korun. Zvláštní cenu za nejlepší růstovou strategii získala stavební firma KB - BLOK systém z Postoloprt.

Naše společnost byla oceněna za nejlepší růstovou strategii. V rámci projektu jsme prezentovali strategii rozvoje zahraniční exportní aktivity s cílem prodeje právě nových forem, náhradních dílů a montážní techniky jako komplexního řešení pro zákazníky. Předmětem vývozu je i know-how výroby betonových stavebních materiálů. Na svůj rozvoj jsme díky projektu HSBC GRANT získali 100.000 Kč.

 

Nový výrobek Geogravity Stone BENT

7.6.2010

Rozšířili jsme systém tvarovek pro opěrné zdi Gravity Stone.

Vyrábíme nový výrobek Geogravity Stone BENT, který jako jediný v řadě tvarovek systému opěrných zdí Gravity Stone, nemá rovnou štípanou hranu.