Novinky

 

Otevírací doba o svátcích, inventura

16.12.2015

Vzhledem k tomu, že se blíží čas svátků a inventur, dovolujeme si Vás informovat o otevírací době našich prodejních míst a oznámit Vám, že ve dnech 31.12.2015 - 10.1.2016 budou naše centrální regionální sklady a stavebniny uzavřeny z důvodu inventur.

Otevírací doba našich skladů a sítě stavebnin (Louny, Ústí nad Labem, Kadaň, Žatec, Praha-Kbely, Libochovice, Loděnice, Brno, Nýřany, Chlumec nad Cidlinou, České Budějovice, Jistebník):

  • 24.12. 2015 - 27.12. 2015 - zavřeno
  • 28.12. 2015 - 30.12. 2015 - otevřeno
  • 31.12. 2015 - 10.1. 2016 - zavřeno


Rovněž výrobní závod v Postoloprtech bude v tomto období uzavřen. 

Otevřeno pro Vás budeme mít opět 11.1.2016. Děkujeme za pochopení.

 

Prodloužení akčních nabídek

25.11.2015

Pro velký zájem stavebních firem i koncových zákazníků, kteří nestihnou realizovat své stavby do konce roku, jsme se rozhodli prodloužit akci "Nový plot se slevou 20%" do 31.3.2016 a "Nová střecha za 50%" až do konce roku 2016.

Nová střecha od KÁBÍČKA se slevou 50%

- sleva 50% platí pro odběry z výrobního závodu v Postoloprtech, dopravní náklady se kupujícímu účtují podle „Sazebníku dopravních nákladů na dopravu střešní krytiny“, případně si zajistí dopravu kupující

- sleva 50% platí dále pro odběry ze všech našich prodejních skladů, kde bude vždy účtován poplatek za dopravu na prodejní sklad z výrobního závodu, podle „Sazebníku dopravních nákladů na distribuční sklady“ 

- sleva 50% platí na objednávky přijaté do 30.12.2016 a do 30.12.2016 vyvezené

- po dohodě lze zajistit dopravu nákladním autem s HR, kdy se za použití HR účtuje poplatek ve výši 108,- Kč/paleta bez DPH.

Sazebník dopravních nákladů na dopravu střešní krytiny

platný od 1.3.2014 - zde ke stažení

Číst celé

 

Zahradní domek KB-BLOK v pořadu Gondíci s.r.o.

7.10.2015

Nenechte si ujít další díl Gondíků. Představíme Vám, jak za pomoci tvarovek PlayBlok a dalších prvků snadno a rychle postavit zahradní domek nebo třeba garáž.

Nový díl Gondíků poběží v sobotu 10.10. na TV Prima, zpětně můžete sledovat na Prima Play (24.díl).

A pokud byste se chtěli o stavbě takového domku dozvědět více, kontaktujte naše obchodní oddělení, naši obchodní zástupci a techničtí poradci Vám rádi poradí, případně předají přesný pracovní postup.

Jeden typ zahradního domku si můžete prohlédnout např. na naší pobočce v Praze-Kbelích.

 

Novinky pro podzim 2015

2.10.2015

Pro letošní podzim jsme pro Vás připravili další novinky - rozšíření sortimentu PlayBlok o tvarovky výšky 100 mm a více barevných variant povrchové úpravy SUZUKA.

Systém PlayBlok je díky zkosené hraně nahrazující spáru oblíben nejen pro snadnou výstavbu, ale také pro atraktivní vzhled a široké množství povrchů a barev. Rozšířením systému o novou řadu tvarovek výšky 100 mm (400x200x100 a 200x200x100) jsme docílili ještě větší  variability a především netradičních a originálních skladeb plotových polí. Nové tvarovky můžete použít samostatně, kombinovat se základní řadou tvarovek PlayBlok, a hlavně, dle libosti kombinovat nejen barvy, ale i povrchové úpravy.

 

Udírna kombinovaná s grilem

9.9.2015

Udírna KB-BLOK kombinovaná s grilem je horkou novinkou letošního léta. Hledáte-li netradiční řešení, vyzkoušejte udírnu sestavenou z tvarovek KB-BLOK.

Vybírat můžete z různých barev a povrchů.

Výhodou je, že komplet již obsahuje všechny potřebné části vč. manuálu na sestavení a Vy nemusíte jednotlivé komponenty krbu shánět v různých obchodech. Zároveň však může být každý kus originál.

 

Zahradní domek KB-BLOK v pořadu Gondíci s.r.o.

7.9.2015

Nenechte si ujít další díl Gondíků. Představíme Vám, jak za pomoci tvarovek PlayBlok a dalších prvků snadno a rychle postavit zahradní domek nebo třeba garáž.

Nový díl Gondíků poběží v sobotu 10.10. na TV Prima, zpětně můžete sledovat na Prima Play (24.díl).

A pokud byste se chtěli o stavbě takového domku dozvědět více, kontaktujte naše obchodní oddělení, naši obchodní zástupci a techničtí poradci Vám rádi poradí, případně předají přesný pracovní postup.

Jeden typ zahradního domku si můžete prohlédnout např. na naší pobočce v Praze-Kbelích.

 

KB-BLOK na výstavě Země živitelka

18.8.2015

Srdečně Vás všechny zveme na 42. ročník mezinárodní výstavy Země živitelka, která se koná od čtvrtka 27. srpna do úterý 1. září 2015 v areálu výstaviště v Českých Budějovicích. Náš výstavní stánek najdete v těsné blízkosti pavilonu H.

Živě si budete moci prohlédnout různé prvky zahradní architektury, plotů a opěrných zídek, dále systémy suchého zdění, včetně tvarovek PlayBlok ve speciální vysoce kvalitní povrchové úpravě SUZUKA, která vyniká nejen krásným vzhledem imitujícím přírodní žulu, ale také vynikajícími vlastnostmi jako odolnost proti nečistotám, oděru, povětrnostním vlivům, atd.
Představíme Vám různé varianty designových dlažeb vč. novinky, velkoformátové mozaikové dlažby Unihradčany v atraktivních barvách.
A abychom Vám ukázali, že KB-BLOK nejsou jen ploty, představíme Vám jeden z mnoha příkladů, jak jinak lze využít naše tvarovky PlayBlok - přijďte si prohlédnout zděný gril kombinovaný s udírnou, který zvládne postavit i šikovný kutil.
K dispozici Vám budou obchodní zástupci a techničtí poradci, kteří Vám zodpoví Vaše dotazy.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Novinky v sortimentu dlažeb KB-BLOK

25.6.2015

Na našich prodejnách i u našich obchodních partnerů si již můžete prohlédnout a zakoupit nové typy dlažeb KB-BLOK. Pro náročnější zákazníky máme připravenu atraktivní velkoformátovou dlažbu Unihradčanku, mnohé potěší návrat dlažby Unikost vyráběné ve třech výškách.

Velké oblibě se těší naše léty prověřená dlažba Univyšehrad, která je určena pro nepravidelnou mozaikovou skladbu. A právě na popud našich zákazníků jsme přišli na trh s velkoformátovou variantou skladebné dlažby pod názvem Unihradčany. Rozměry těchto prvků jsou 201x201, 201x401, 401x401, 201x601mm. Vyráběna je ve výšce 60 mm, je proto určena spíše pro pěší stezky, terasy, případně cesty s občasným pojezdem osobním automobilem. Vyráběna je ve více barevných variantách a stane se krásným zpestřením Vašeho pozemku.

Díky velké poptávce jak koncových zákazníků, tak velkých stavebních firem, jsme vrátili do nabídky klasický tvar dlažby se zámkem, nazývaný díky svému vzhledu lidově "Íčko", případně "Kost". Dlažba je vyráběna ve třech výškách - 40, 60, 80 mm, je určena pro široké spektrum využití od chodníků, přes parkoviště, až po plochy s extrémním zatížením. Vyrábí se o základním rozměru prvku 148x198 mm. Pro snadnější práci při pokládce je dlažba dostupná i ve variantě "půlka" pro zakončení a kraje cest. Dlažba je dostupná v nepřeberném množství barevných variant.

Přijďte si nové dlažby prohlédnout do našich prodejen.

Více informací v ceníku dlažeb (PDF 1,6 MB)

 

KB-BLOK v pořadu Gondíci s.r.o.

9.6.2015

Systém suchého zdění je systém, o kterém se mluví. Přesvědčte se sami a sledujte již tuto sobotu nový díl oblíbeného pořadu Gondíci s.r.o.zaměřeného na bydlení, zahradu, design a styl, ve kterém Vám ukážeme, jak postavit plot z betonových tvarovek bez použití malty a pracného spárování.

Stavební firmy si náš plotový systém oblíbily díky zefektivnění práce a přesnému zdění již dávno. V reportáži ale ukážeme i šikovným kutilům, že se nemusí obávat pustit se do stavby sami. Představíme systém suchého zdění, díky němuž lze postavit betonový plot snadno, rychle a navíc v atraktivním vzhledu a v různých variantách co se týče barev, povrchových úprav a tvarů. Nechte se tedy inspirovat.

 

Jak a kdy můžete pořad sledovat?

  • - v sobotu 13. června v 16:25 na TV Prima
  • - v záznamu kdykoliv po odvysílání na play.iprima.cz/gondici-s-r-o
  • -  na další díly s našimi odborníky se můžete těšit již na podzim

 

Zveme Vás na naše výstavní stánky v Českých Budějovicích a v Liberci

20.4.2015

Na měsíc květen plánujeme představit naše produkty na dalších dvou významných a hojně navštěvovaných výstavách. V polovině května nás najdete na výstavě Hobby v Českých Budějovicích, o týden později na výstavě Dům a zahrada v Liberci.

Desítky tisíc návštěvníků, stovky vystavovatelů a spousta lákavých doprovodných akcí zaměřených na hobby, zahradu, stavebnictví, atd. - to je výstava Hobby České Budějovice. Letos se koná již po čtyřiadvacáté a KB-BLOK zde nemůže chybět. Výstava se koná na výstavišti v Českých Budějovicích ve dnech 13. - 17.5.2015 a náš stánek najdete v pavilonu T1.

Již o týden později, tedy 21. - 24.5.2015 se představíme na výstavě „Dům a zahrada Liberec"pořádané na libereckém výstavišti, expozice KB-BLOK bude umístěna v pavilonu I.

Víte o tom, že jsme od 1.4. 2015 rozšířili náš sortiment o další atraktivní výrobky a že jsme pro Vás prodloužili naši akci Střecha za 50% a s malými obměnami rovněž Nový plot se slevou 20%? Pokud se chcete dozvědět více, navštivte nás, rádi s Vámi zkonzultujeme Vaši plánovanou stavbu, poradíme, případně vyhotovíme cenovou nabídku.
Dále pro Vás máme připravenu ukázku našich výrobků - tvarovky pro suché zdění Lidovka PlayBlok, prvky zahradní architektury, střešní krytinu a další prvky z naší široké nabídky produktů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.