Novinky

Prodej na našich prodejnách nepřerušen

27.12.2020

Vážení zákazníci, 

dovolte nám vyjádřit Vám podporu v tomto nelehkém období, kdy vláda opět přichází se zpřísněním podmínek týkající se maloobchodního prodeje. Snažíme se dělat maximum pro Vás i Vaše zdraví, proto můžete od pondělí 28.12.2020 využít nákup na našich prodejnách bezpečně online z pohodlí domova!  Pro držitele živnostenského oprávnění platí na našich prodejnách běžná otevírací doba.
 

Číst celé

Nové Obkladové pásky

25.11.2020

Novinka

Pro Váš velký zájem jsme zařadili do výroby nové obkladové pásky řady Betonová cihla KB v hladkém provedení. Pásky se vyrábějí v základních barvách, bílé, cihlově-červené a římsko-pískové C8.  

Obkladové prvky mají šíři 20 mm a jsou určené k obkladům stěn, podezdívek, soklů, fasád nebo sloupků. Vhodné pro obklady exteriérů i interiérů.
Pro vnější použití se lepí flexibilním mrazuvzdorným lepidlem, podklad musí být suchý, rovný, pevný, zbavený nečistot. Svislé a vodorovné spáry se vyplňují Speciální zdící směsí KB-BLOK. 

Tým KB-BLOK

Číst celé

Změna u tvarovky KBF 40-9

20.11.2020

Odstranění svislé fazety 

V souvislosti s neustálou inovací ve výrobě jsme se rozhodli ke změně u tvarovek PlayBlok KBF 40-9 v hladkém, štípaném i škrábaném provedení. Nově tyto tvarovky budou vyráběny bez svislé středové fazety. Zásoby již vyrobených tvarovek PlayBlok KBF 40-9 A, B, S se středovou fazetou mohou zákazníci objednat pod názvem "DOPRODEJ" v našich e-shopech

Tým KB-BLOK

Číst celé

Kampaň Čas pro přírodu pomáhá přírodě i školám

20.10.2020

Chovat se společensky odpovědně bez vidiny přímého zisku by mělo být součástí podnikání, protože zapojení do jakékoli kampaně na pomoc životnímu prostředí a sociálnímu zabezpečení má smysl.

 

Číst celé

Prodej recyklovaného betonového kameniva

3.7.2020

Prodej recyklovaného betonového kameniva

Mimo betonové výrobky nabízíme možnost zakoupení betonové drtě v 5 různých frakcích.
Pro více informací kontaktujte naše objednávkové oddělení.  

Ceník ke stažení ZDE

Číst celé

Výskyt výkvětů

19.6.2020

Výskyt výkvětů na betonových tvarovkách 

Výkvěty

Výkvěty jsou usazeniny solí a zásad, obvykle bílé barvy, které se občas objevují (většinou v jarních měsících) na povrchu betonového zdiva, dlažby nebo betonu. Výkvěty neovlivňují pevnost materiálů, jedná se pouze o estetickou záležitost.

Číst celé

Opěrné stěny nejen v Česku

30.4.2020

Opěrné stěny KB-BLOK najdeme po celé Evropě

KB-BLOK je širokou veřejností znám jako jeden z lídrů na trhu s betonovými výrobky. Profesionálové v oblasti dopravního stavitelství oceňují především konstrukční systémy GRAVITY STONE® a GEOSTONE® , které jsou určeny pro stavbu gravitačních a vyztužených opěrných stěn.

Číst celé

Změna provozní doby expedice

24.4.2020

Změna provozní doby expedice
 

S platností od pondělí 27.4.2020 bude provozní doba expedice ve výrobním závodě v Postoloprtech upravena:

PO - PÁ: 6:00 - 18:00

 

Tým KB-BLOK

 

 

 

 

 

Nové čepice na váš plot

17.4.2020

Rovné plotové stříšky a sloupové hlavice

Nové plotové stříšky mají jednoduchý moderní vzhled a hodí se k zakrytí plotů různých povrchových úprav. Jsou určené pro ploty šíře 200 nebo 300 mm, sestavené jak z tvarovek KB, tak KBF PlayBlok.  Stříšky mají lehce zkosené lícové hrany a na spodní  straně jsou opatřeny okapničkou pro snadný odtok vody. V brzké době uvedeme do prodeje rovněž rovné sloupové hlavice pro zakrytí plotových sloupků.


 

 

 

 

 

 

Rozšíření systému PlayBlok

16.4.2020

Tvarovky PlayBlok III

Rozšíření systému PlayBlok o další řadu tvarovek nabízí netušené možnosti. Už díky rozměrové kombinaci výšky 150 a délky 450 mm s pohledovou spárou 20 mm lze usoudit, že se jedná opravdu o originální kombinaci, která váš nový plot zvýrazní a dodá mu šmrnc. Podlouhlý vzhled a výraznější fazeta vás zaručeně odliší od sousedů. Tvarovky tak dostávají úplně nový rozměr se vzhledem imitující klasickou cihlu bez nutnosti maltování.