Novinky

Prodej recyklovaného betonového kameniva

3.7.2020

Prodej recyklovaného betonového kameniva

Mimo betonové výrobky nabízíme možnost zakoupení betonové drtě v 5 různých frakcích.
Pro více informací kontaktujte naše objednávkové oddělení.  

Ceník ke stažení ZDE

Číst celé

Výskyt výkvětů

19.6.2020

Výskyt výkvětů na betonových tvarovkách 

Výkvěty

Výkvěty jsou usazeniny solí a zásad, obvykle bílé barvy, které se občas objevují (většinou v jarních měsících) na povrchu betonového zdiva, dlažby nebo betonu. Výkvěty neovlivňují pevnost materiálů, jedná se pouze o estetickou záležitost.

Číst celé

Opěrné stěny nejen v Česku

30.4.2020

Opěrné stěny KB-BLOK najdeme po celé Evropě

KB-BLOK je širokou veřejností znám jako jeden z lídrů na trhu s betonovými výrobky. Profesionálové v oblasti dopravního stavitelství oceňují především konstrukční systémy GRAVITY STONE® a GEOSTONE® , které jsou určeny pro stavbu gravitačních a vyztužených opěrných stěn.

Číst celé

Změna provozní doby expedice

24.4.2020

Změna provozní doby expedice
 

S platností od pondělí 27.4.2020 bude provozní doba expedice ve výrobním závodě v Postoloprtech upravena:

PO - PÁ: 6:00 - 18:00

 

Tým KB-BLOK

 

 

 

 

 

Nové čepice na váš plot

17.4.2020

Rovné plotové stříšky a sloupové hlavice

Nové plotové stříšky mají jednoduchý moderní vzhled a hodí se k zakrytí plotů různých povrchových úprav. Jsou určené pro ploty šíře 200 nebo 300 mm, sestavené jak z tvarovek KB, tak KBF PlayBlok.  Stříšky mají lehce zkosené lícové hrany a na spodní  straně jsou opatřeny okapničkou pro snadný odtok vody. V brzké době uvedeme do prodeje rovněž rovné sloupové hlavice pro zakrytí plotových sloupků.


 

 

 

 

 

 

Rozšíření systému PlayBlok

16.4.2020

Tvarovky PlayBlok III

Rozšíření systému PlayBlok o další řadu tvarovek nabízí netušené možnosti. Už díky rozměrové kombinaci výšky 150 a délky 450 mm s pohledovou spárou 20 mm lze usoudit, že se jedná opravdu o originální kombinaci, která váš nový plot zvýrazní a dodá mu šmrnc. Podlouhlý vzhled a výraznější fazeta vás zaručeně odliší od sousedů. Tvarovky tak dostávají úplně nový rozměr se vzhledem imitující klasickou cihlu bez nutnosti maltování.


 

 

 

 

 

 

Změna paletování u vybraných výrobků

16.4.2020

Změna paletování u vybraných výrobků
 

Z důvodu modernizace výrobní linky jsme byli nuceni změnit paletování u vybraných výrobků a provést změny v ceníku, platný od 1.4.2020.

Změny byly provedeny u těchto výrobků: 

PlayBlok plotovka APOLLO - hmotnost palety: 1009kg, množství: 60 ks/pal - Ceník str. 41
Tvarovka KB 2-20 A - hmotnost palety: 1526kg, množství: 48 ks/pal - Ceník str. 53
Tvarovka KB 101-20 A - hmotnost palety: 1356kg, množství: 60 ks/pal - Ceník str. 55
Dlažba CIHLA grind - počet m2 na paletě: 9,74 - Ceník str. 124

Děkujeme za pochopení.

Tým KB-BLOK

 

 

 

 

 

Změna u tvarovky ZiqZaq Blok

26.3.2020

S novou sezónou tvarovka ZiqZaq Blok změní svou tvář

Do vyprodání zásob dodáváme tvarovku ZiqZaq tak jak ji znáte. Tedy z obou pohledových stran štípanou. S novu sezónou však tvarovky změní svou tvář a jejich kratší strana bude hladká. Tím zaručeně vznikne zajímavá kombinace povrchů, kterou můžete zkrášlit svou zahradu s vytvořením schodišť, opěrných zídek či záhonů.


 

 

 

 

 

 

Provozní doba prodejen

14.3.2020

Provozní doba prodejen

S ohledem na usnesení vlády ČR ze dne 15.3.2020 je běžná provozní doba v síti našich prodejen umožněna:

1)      podnikatelům bez omezení i na prodejně, kdy se budeme snažit o omezení hromadění osob, a to například tím, že by do prostor prodejny vstupovali v omezeném množství

2)      koncovým zákazníkům pokud objednají po telefonu, e-mailem a internetem a mohou si zboží vyzvednout nebo jim bude zboží dovezeno.

Zároveň je s ohledem na usnesení Vlády ČR ze dne 15. 3. 2020 zakázán prodej přímému zákazníkovi.

Prodávat zboží je tedy možné i nadále, avšak provoz prodejen bude upraven s ohledem na šíření COVID-19 tak, aby nedocházelo ke koncentraci více lidí či jejich kontaktu v provozovně, při předání a převzetí zboží či jiných fyzických operacích. Na rozvážku zboží se usnesení Vlády nevztahuje, a bude se tedy i nadále realizovat v nezměněném režimu avšak s omezeními fyzického kontaktu, množstvím lidí a dalšími opatřeními proti šíření COVID-19.

Děkujeme za pochopení.

Tým KB-BLOK

 


 

 

 

 

 

 

Haklík - novinka sezóny 2020

3.1.2020

Tvarovka s povrchovou úpravou SUZUKA přináší novou tvář vašeho oplocení.

Tvarovka Haklík přináší nový design do světa klasických plotů. Její tvar umožňuje vytvářet neobyčejně zajímavé kombinace plotových polí, především proto, že tvarovka má pět variant s třemi různými povrchovými úpravami a dvě odlišné strany. Vzniká proto deset zcela odlišných pohledů s 3D efektem a se vzhledem imitující přírodní žulu. V nové sezóně bude dostupná hned ve 12 barevných provedeních v povrchové úpravě SUZUKA